اخبار

تجلیل از تعاونی های برتر سیستان و بلوچستان

تجلیل از تعاونی های برتر سیستان و بلوچستان
آیین پانزدهمین دوره معرفی تعاونی های برتر سیستان و بلوچستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این مراسم گفت: فرایند ثبت نام تعاونی ها در این دوره از ۹ تیر تا ۱۵ مرداد سال جاری برای اولین بار از طریق سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون انجام شد.
مهرداد جهاندیده افزود: پس از انجام تمامی مراحل اعم از ارزیابی و نظارت بر تعاونی ها، ۱۶ تعاونی برتر و شایسته تقدیر در استان معرفی و از آنها تجلیل شد.
وی با اشاره به فعالیت دو هزار و ۳۸۴ تعاونی در سطح استان ، اظهار داشت: این تعاونی ها در گرایش های تولیدی، توزیعی و خدماتی فعالیت می کنند و حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار عضو دارند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در ادامه به برنامه های این اداره کل برای ارتقا و توسعه بخش تعاون در استان هم اشاره کرد و گفت: بزودی فرایند برگزاری مجامع و همچنین نظارت بر تعاونی ها از طریق سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون انجام خواهد شد که این اقدام در راستای دولت الکترونیک خواهد بود.
جهاندیده افزود: راه اندازی اتاق تعاون در سایر شهرستان های استان و پیگیری تشکیل تعاونی توسعه و عمران شهرستانی از دیگر برنامه های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در حوزه تعاون است.
وی ادامه داد: در سال 98 این اداره کل 500 مورد بازرسی از مجامع و 30 مورد حسابرسی از تعاونی ها را انجام داده است .
انتهای پیام/
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید