اخبار

تجلیل از کارآفرینان برتر سیستان و بلوچستان

تجلیل از کارآفرینان برتر سیستان و بلوچستان
در مراسمی با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، از کارآفرینان برتر استان تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این مراسم از کارآفرینان بعنوان ارزش آفرینان جامعه یاد کرد و گفت: با استفاده از تمام بضاعت وزارت متبوع برای رفع دغدغه ها و مشکلات جامعه کارآفرینی استان استفاده خواهیم کرد.
مهرداد جهاندیده افزود: جشنواره کارآفرینان برتر هر سال با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، تاکید بر خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، شناسایی کارآفرینان در سراسر کشور و انتخاب برترین آنها و معرفی به عنوان الگو به آحاد جامعه خصوصاً جوانان و ترویج برگزار می شود.
وی اظهار داشت: پس از اعلام فراخوان ثبت نام و طی شدن فرایند داوری ها بر اساس شیوه نامه اجرایی جشنواره، 5 کارآفرین برگزیده در 3 بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی و خدمات از سراسر استان انتخاب و از آنها تجلیل شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ادامه با بیان اینکه وزارت متبوع با شرح وظایف گسترده، پیشتاز در امر شفافیت است، تاکید کرد: شفافیت در هر سطح و انگیزه‌ای که رخ می‌دهد باید از آن استقبال کرد.
جهاندیده افزود: رویه مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در قبال جامعه کارآفرینی و کارفرمایی، رعایت اصل تفاهم و تعامل در کنار اجرای موازین و مقررات قانونی است تا جامعه کار و تولید استان در وضعیت تحریم های ظالمانه و فشار اقتصادی دشمنان، نقش خود را در استمرار استقلال اقتصادی کشور بخوبی ایفا کند.
در پایان این مراسم از غلام رضا ابراهیمی کارآفرین نمونه بخش صنعت و مدیرعامل شرکت فرآورده ای معدنی خاش، محمد رضا نشاطی کارآفرین نمونه بخش کشاورزی و مدیرعامل مجتمع صنعتی امیدیار، محمد رضا احسان فر کارآفرین نمونه بخش صنعت و مدیرعامل کارخانه سیمان سیستان و عباس دهواری کارآفرین نمونه بخش کشاورزی و مدیرعامل شرکت فرآوری و بسته بندی خرمای برکت دزک سراوان تجلیل شد.

انتهای پیام/
۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید