اخبار

امنیت پایدار بدون توسعه فرهنگی، علمی و مهارت آموزی محقق نمی‌شود

امنیت پایدار با توسعه مهارت آموزی
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور گفت: امنیت پایدار بدون توسعه فرهنگی، علمی و مهارت آموزی محقق نخواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ سردار محمد کرمی در نشستی با مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اظهارداشت: این نشست با توجه به تاکید سازمان بر مهارت آموزی سربازان و بسیجیان با هدف اشتغال پس از خدمت سربازی و همچنین در راستای تفاهم‌نامه همکاری ستاد نیروهای مسلح و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور انجام می‌شود.
وی توسعه مهارت آموزی در بین بسیجیان و روستاییان را خواستار شد و گفت:  استان سیستان و بلوچستان منابع و معادن زیادی دارد که با برنامه‌ریزی آموزشی و توانمند کردن افراد می‌توان اشتغالی پایدار در منطقه ایجاد کرد.
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور افزود: باید از مسئولیت محول شده استفاده و در رسالت خود تلاش کنیم زیرا فرمان الهی خدمت به مردم است.
وی بیان کرد: مهارت آموزی و توانمندسازی افراد در روستا و حاشیه شهر می‌تواند بخش اعظمی از بیکاری را حل کند.
خداداد اولیایی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان نیز در این نشست ضمن تاکید بر توانمندسازی و آموزش مهارت جوانان با هدف تسهیل در امر اشتغال، آمادگی این بنگاه آموزشی را با توجه به ظرفیت‌های موجود برای ارائه آموزش‌های مهارتی بسیجیان و خانواده‌های آنان اعلام کرد.

انتهای پیام/
۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید