اخبار

فراخوان هجدهمین دوره انتخاب بازنشستگان ، همسران بازمانده و از کارافتاده کلی نمونه تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان

هجدهمین فراخوان انتخاب بازنشستگان نمونه تامین اجتماعی
مدیرکل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به مناسبت 25 ذی الحجه روز خانواده و تقدیر از بازنشستگان، به منظور ترویج فرهنگ تکریم و ارج گذاری به مقام ارزشمند بازنشستگان، همسران بازمانده و از کارافتادگان کلی نمونه، نسبت به انتخاب و تجلیل از این عزیزان اقدام کند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ غلامحسن خسروی جوان افزود: بازنشستگان و مستمری بگیران که دارای پیشرفت‌های علمی و تحصیلی بوده و در دوران بازنشستگی اقدام به کارآفرینی و ایجاد اشتغال کرده‌ و یا در فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی مقام‌های استانی و ملی و بین المللی کسب کرده‌اند و همچنین در تربیت فرزندان شایسته سرآمد هستند، می‌توانند با ارائه مدارک و تکمیل فرم مربوطه در شعب تامین اجتماعی و کانون‌های بازنشستگی استان تا 24 تیر در این فراخوان شرکت کنند.
وی گفت: انتخاب بازنشسته ، همسر بازمانده و از کار افتاده کلی نمونه بر اساس ضوابط مشخص شده طی دستور اداری از سوی سازمان مرکزی در قالب کمیته  استانی انجام می گیرد .
خسروی جوان اظهار داشت: با توجه به ضرورت فاصله‌گذاری اجتماعی در راستای مقابله با شیوع کرونا، تغییراتی در نحوه برگزاری مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان در سال جاری به‌وجود خواهد آمد.

انتهای پیام/
۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید