اخبار

احداث دو مدرسه به همت بانک رفاه در سیستان و بلوچستان

احداث مدرسه به همت بانک رفاه در سیستان و بلوچستان
مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران سیستان و بلوچستان گفت: این بانک در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، دو مدرسه را در مناطق محروم استان احداث کرده است که بزودی تحویل آموزش و پرورش می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ بهمن آرمان با اشاره به عملکرد این بانک در سال گذشته هم گفت: بانک رفاه کارگران استان در سال گذشته به دو هزار و ۳۰۰ پرونده ازدواج تسهیلات پرداخت کرده که از این حیث جزو بانک های پیشتاز در شبکه بانکی سیستان و بلوچستان است.
وی ادامه داد: طرح بیمارستان فوق تخصصی پارس طب زاهدان با مشارکت بانک رفاه کارگران بعنوان بانک عامل حوزه سلامت در حال اجراست و امیدواریم تا پایان امسال آماده بهره برداری شود. همچنین روند تکمیل کلینیک فوق تخصصی دی نیز با مشارکت بانک رفاه کارگران استان در حال پیگیری و اجراست .
مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران سیستان و بلوچستان افزود: برای کمک به سیل زدگان استان در سال گذشته یک میلیارد تومان اعتبار به منظور خرید خودروی آب رسان و دو میلیارد تومان برای ساخت تانکرهای ۱۵ هزار لیتری تخصیص یافت که هم اکنون در مسیر خدمت رسانی به مردم قرار دارند .

انتهای پیام/
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید