اخبار

تولید بیش‌از ۴۰ هزار ماسک سهم مشارکت آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان

تولید بیش‌از ۴۰ هزار ماسک سهم مشارکت آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان
مدیرکل آموزش فنی وحرفه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: مراکز و آموزشگاه‌های آزاد آموزش فنی و حرفه‌ای استان با مشارکت در طرح مقابله با ویروس کرونا تاکنون بیش‌از ۴۰ هزار ماسک تولید کرده‌اند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان؛ خداداد اولیایی اظهار داشت: با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در کشور، در حرکتی خودجوش و خیرخواهانه با نظارت کارشناسان حوزه بهداشت، مراکز و آموزشگاه های سطح استان اقدام به تولید بیش از۴۰  هزار ماسک بهداشتی و تحویل آنها به بیمارستان ها، شبکه بهداشت و سپاه پاسداران کردند.
وی گفت: با توجه به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری سال جهش تولید نامگذاری شده، کارگاه های آموزشی به کارگاه های تولیدی تبدیل شدند و از تمام پتانسیل ها و طرفیت های انسانی و مالی برای خدمت رسانی به مردم عزیز استفاده شده است.
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای سیستان و بلوچستان افزود: اکنون ۶ مرکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی در حال تولید ماسک و البسه بیمارستان هستند.
وی بیان کرد: روزانه بالغ بر ۳۰ هزار ماسک در کارگاه های مهارتی توسط مهارت آموختگان و مربیان توانمند این استان در حال تولید است.
اولیایی ادامه داد: مراکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران زاهدان، سیدالشهدا زابل، چابهار، خاش و نیکشهر جهادگرانه پای کار هستند.


۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۰۷:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید