اخبار

معرفی مسئول جدید سازمان بسیج کارگری سیستان و بلوچستان

معرفی مسئول جدید سازمان بسیج کارگری سیستان و بلوچستان
در مراسمی با حضور سردار ناظری جانشین فرمانده سپاه سلمان و مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ سرهنگ پاسدار محمد قورزایی به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج کارگری استان معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ جانشین فرمانده سپاه سلمان استان در این مراسم گفت: قشر کارگران از مهم ترین و تاثیر گذار ترین اقشار در توسعه اقتصادی کشور به شمار می رود.
سردار محمد ناظری افزود: ملت ایران از دیرباز شاهد نقش آفرینی کارگران در عرصه های مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هستند و در دوره های مختلف این قشر عظیم خدمات ارزنده ای را به کشور ما ارائه کرده است.
وی تقدیم 11 هزار شهید از قشر کارگری در دوران هشت سال دفاع مقدس را افتخاری بزرگ برای جامعه کارگران برشمرد و تصریح کرد: این قشر در جبهه های نبرد ایستادگی کردند، نمونه بارز و شاخص کارگری شهید برونسی است که به مرحله ای از عرفان رسید که جانش را تقدیم انقلاب کرد، امروز دلاورمردیها و رشادتهای شهید برونسی زبانزد عام و خاص است.
جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: ما اگر سابقه بسیج کارگری را نگاه کنیم اهداف بالایی را مشاهده می کنیم، این قشر در راستای طرح های مختلف در طول 41سال گذشته به عنوان یک واسطه و تسهیلگر بین کارفرما و کارگران قرار گرفته و این ارتباط را به نفع اسلام، نفع قرآن و نفع جمهوری اسلامی و کشور رقم زده است که این طرح ها در راستای بهبود بخشی تولیدات و حمایت از کارگران، تواید و رونق تولید گامهای بسیار زیادی برداشته اند.
سردار ناظری افزود:  امروز این قشر در سطح کشور حرف برای گفتن دارد و ایثارگرانه پای کار هستند تولید ملی و بهبود بخشی از تولیدات از عمده فعالیت های این قشر زحمت کش است و همانگونه که روزی در جنگ هشت ساله حضور پررنگ داشته اند  امروز در خط تولید حضور دارند و جان فشانی می کنند.
 
انتهای پیام/
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید