اخبار

برگزاری چهاردهمین کارگاه آموزشی قانون کار ویژه مدیران شرکت های خدماتی سیستان و بلوچستان در زاهدان

برگزاری چهاردهمین کارگاه آموزشی قانون کار ویژه مدیران شرکت های خدماتی سیستان و بلوچستان در زاهدان
معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: چهاردهمین کارگاه آموزشی قانون کار و اصول ایمنی کار در سال جاری به مدت 3 روز با همکاری موسسه کار و تامین اجتماعی در زاهدان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ امید آذرنگ افزود: در این کارگاه آموزشی 72 نفر از مدیران شرکت های خدماتی به میزان 18 ساعت با قوانین و مقررات کار و اصول ایمنی کار آشنا شدند.
وی گفت: از ابتدای سال جاری 385 نفر از مدیران و اعضای هیات مدیره شرکت های خدماتی در دوره های آموزشی قانون کار،  طبقه بندی مشاغل و اصول ایمنی در کار در استان شرکت کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 15 درصد رشد داشته است.
آذرنگ در ادامه با بیان اینکه در استان سیستان و بلوچستان قریب به 306 شرکت خدماتی دارای تایید صلاحیت از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند افزود: از این تعداد، 100 شرکت نیز بصورت فعال با دستگاه اجرایی قرارداد همکاری دارند.
نماینده موسسه کار و تامین اجتماعی در استان تاکید کرد: به استناد ماده ۵ دستورالعمل تعیین صلاحیت شرکت های خدماتی، مدیران و مسئولان این شرکت ها مکلف به شرکت و قبولی در این دوره های آموزشی و آزمون مربوط به آن هستند .

انتهای پیام/
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید