اخبار

صد کامیون کمک غیرنقدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سیستان و بلوچستان اعزام شد

صد کامیون کمک غیرنقدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سیستان و بلوچستان اعزام شد
نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رسیدگی به وضعیت سیل زدگان سیستان و بلوچستان گفت: بیش از یکصد کامیون کمک‌های غیرنقدی از زیرمجموعه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناطق سیل‌زده این استان ارسال شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ کریم یاوری با اشاره به کمک‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سیل‌زدگان جنوب استان سیستان و بلوچستان، گفت: بنا به تاکیدات مستمر و موکد و پیگیرانه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تیم‌های ثابت و سیار زیرمجموعه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به کمک‌رسانی در مناطق سیل‌زده ادامه می‌دهند.

وی افزود: علاوه بر کمک‌های نقدی داوطلبانه کارکنان و همکاران در تمامی زیرمجموعه‌های وزارتخانه که متعاقبا به اطلاع خواهد رسید؛ بیش از یک صد کامیون اقلام غیرنقدی اهدایی از زیرمجموعه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناطق سیل‌زده ارسال شده و این کمک‌ها کماکان ادامه دارند. 

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: کارفرمایان، کارآفرینان، کارگران و تشکل‌های صنفی در حال جمع‌آوری و ارسال کمک‌ها به مناطق سیل‌زده هستند و طبق دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی این وزارت‌خانه به طور مستمر در حال پیگیری امورات کلی مردم در این استان به ویژه افراد سالمند و ناتوان و کودکان و زنان سرپرست خانوار است. 

یاوری خاطرنشان کرد: پیشنهاداتی برای تهیه و تامین و اختصاص منابعی برای بازسازی آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای استان و مجموعه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بازسازی مشاغل از بین رفته، تعریف یارانه دستمزدی برای کارگران و سایر امور تحت سیطره این وزارتخانه صورت گرفته و در حال پیگیری و اقدامات لازم برای اجرایی شدن است. 

 

انتهای پیام/

۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید