اخبار

خدمت و امداد رسانی زیر مجموعه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به هموطنان سیل‌زده سیستان و بلوچستان

خدمت و امداد رسانی زیر مجموعه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به هموطنان سیل‌زده سیستان و بلوچستان
نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سازمان‌ها، صندوق ها، بانک ها و شرکت های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شروع سیل در مناطق جنوب سیستان و بلوچستان در شهر های نیکشهر ، چابهار ، کنارک ، قصرقند ، دلگان ، فنوج و سرباز در حال امدادرسانی هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ کریم یاوری با بیان این مطلب افزود: گرچه مردم به ویژه در نقاط روستایی در معرض سیل  بوده اند اما بسیار صبورانه در جهت حل مشکلات قدم برداشته و نیاز های فعلی به ویژه در مناطق روستایی و کوهستانی وسایل گرمایشی ، پتو ، البسه ، لوازم خانگی ، کپسول گاز و اقلام  خوراکی است.

وی خاطر نشان کرد: بیشتر میزان خسارت وارد شده در بخش های تخریب و نابودی زمین های کشاورزی و از بین رفتن احشام صورت گرفته و حدود 70 الی 100 درصد خانه های روستایی تخریب شده و این در حالی است که 14 شهرستان این استان پهناور درگیر سیل شده و 20 هزار واحد مسکونی هم در اثر سیلاب تخریب شده است.

کریم یاوری گفت : بنا به دستور مستقیم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی این وزارتخانه تا پایان برطرف شدن نیاز های مردم سیل زده با تمام امکانات این مجموعه در کنار مردم این استان خواهد بود.

انتهای پیام/

۲۸ دی ۱۳۹۸ ۲۰:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید