اخبار

۲ طرح شبیه ساز و سالن ورزشی در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای زاهدان افتتاح شد

۲ طرح شبیه ساز و سالن ورزشی در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای زاهدان افتتاح شد
۲ طرح ماکت شبیه‌ساز سنسورها و عملگرهای سیستم انژکتور خودرو و باشگاه ورزشی مهارت در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای زاهدان با حضور علی‌اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و شماری از مدیران سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ماکت شبیه‌ساز سنسورها و عملگرهای سیستم انژکتور خودرو به صورت نرم‌افزار و شبیه‌سازی روی ماکت با قابلیت اتصال به دستگاه عیب‌یاب انژکتور اندازه‌گیری پارامترها و تمامی مقادیر سیم‌کشی خودرو با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور، معاون استاندار و شماری از مدیران کل استان امروز راه اندازی شد.

خداداد اولیایی افزود: رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در این مراسم ضمن تاکید بر اختصاص بودجه برای طرح‌های پژوهشی خواستار بهره‌برداری از این طرح به عنوان طرح نمونه برای مراکز دیگر استان‌ها و نیز مرکز تربیت مربی شد.

وی اضافه کرد: همچنین با حضور رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور  باشگاه ورزشی مهارت در مرکز آموزش فنی وحرفه‌ای شماره یک زاهدان افتتاح شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان بیان کرد: این باشگاه با زیربنای ۲۵۰ مترمربع در ۲ شیفت صبح و عصر و ظرفیت ۳۰ تا ۴۰ نفر در هر شیفت راه اندازی و بهره‌برداری شد.

 

انتهای پیام/

۱۹ دی ۱۳۹۸ ۱۷:۳۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید