اخبار

رزمی کاران کارگر سیستان و بلوچستان چهار مدال در مسابقات کشوری کسب کردند

رزمی کاران کارگر سیستان و بلوچستان چهار مدال در مسابقات کشوری کسب کردند
رزمی کاران شهرستان چابهار که به نمایندگی از هیئت ورزش کارگری سیستان و بلوچستان در مسابقات رزمی کارگران کشور در نیشابور شرکت کردند، موفق به کسب چهار مدال انفرادی و کاپ اخلاق این دوره از مسابقات شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ رییس هیئت ورزش کارگری استان با بیان این مطلب گفت: دومین دوره مسابقات ورزشهای رزمی قهرمانی کارگران کشور با حضور ۱۰۸ ورزشکار به میزبانی هیات ورزش کارگری استان خراسان رضوی در مجموعه ورزشی انقلاب نیشابور برگزار شد.
سید مهدی امیرجهانشاهی افزود: این مسابقات در استایل های فول کنتاکت، لایت کنتاکت، موی تای، هنرهای فردی یا همان نانچیکو، دفاع شخصی و جوجیتسو با حضور ورزشکارانی از استان های سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، اردبیل، مازندران، کرمان، کرج، تهران، زنجان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان و مرکزی برگزار شد.
وی گفت: در این دوره از مسابقات تیم منتخب شهرستان چابهار با 6 ورزشکار به نمایندگی از استان سیستان و بلوچستان شرکت کرد که در پایان محمود ریگی در استایل لایت کنتاکت وزن +85 و علی اصغر پدرام در استایل موی تای وزن +90 موفق به کسب مدال نقره شدند.
رییس هیئت ورزش کارگری استان افزود: امیر آژ در استایل موی تای وزن -63 و امید افروزه در استایل موی تای وزن -90 مدال برنز این دوره از مسابقات را کسب کردند.
امیرجهانشاهی همچنین اظهار داشت: با رای هیات برگزاری مسابقات، کاپ اخلاق دومین دوره مسابقات ورزشهای رزمی قهرمانی کارگران کشور به سیستان و بلوچستان اهدا شد.
وی تصریح کرد: نفرات اول تا سوم این مسابقات در اردوی تیم ملی که بهمن ماه در تهران برگزار می شود راه یافتند .

انتهای پیام/
۹ دی ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید