اخبار

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با اصول و قواعد بازاریابی و فروش در شرایط رکود اقتصادی در زاهدان

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با اصول و قواعد بازاریابی و فروش در شرایط رکود اقتصادی در زاهدان
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: دوره آموزشی آشنایی با اصول و قواعد بازاریابی و فروش در شرایط رکود اقتصادی به مدت 8 ساعت ویژه کسب و کارهای تعاونی در زاهدان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ اله نظر شه بخش افزود: در این دوره آموزشی یک روزه مدیران و کارکنان اتحادیه ها و شرکت های تعاونی ، اتاق تعاون و کارشناسان بخش تعاون استان شرکت کردند.
وی با بیان اینکه این دوره آموزشی بر اساس قرارداد منعقد شده فی مابین معاونت امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی استان برنامه ریزی و اجرا شد گفت: آشنایی جامعه هدف با الگوها وتکنیک های کاربردی بازاریابی ، ارزشهای بازار و شناسایی بازار کسب و کار، تکنیکها و روشهای مشتری مداری و... از عمده اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی بود.
شه بخش اظهار داشت: پیرو قرارداد همکاری این معاونت با جهاد دانشگاهی استان، در ماه آینده نیز یک دوره آموزشی با عنوان آشنایی با اصول و قواعد طراحی و استقرار چرخه مدیریت بهره وری در کسب و کارهای تعاونی در زاهدان برگزار خواهد شد.
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همچنین افزود: در 9 ماهه امسال، هجده هزار و 901 نفر ساعت  دوره های آموزشی حقوقی، مدیریتی، حرفه ای و مجازی  برای تعاونگران سیستان و بلوچستان در سطح استان برگزار شده است.

انتهای پیام/

۵ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۴۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید