اخبار

دیدار مدیرکل و معاونین تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان

دیدار مدیرکل و معاونین تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان
مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به همراه معاونین خود با حجت الاسلام و المسلمین محامی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ حجت الاسلام والمسلمین محامی در این دیدار با ارزشمند خواندن اقدامات و خدمات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به شهروندان، توجه بیشتر به مقوله اشتغال را یکی از نیازهای اساسی استان بیان کرد و گفت: برای پیشبرد این موضوع مهم باید همه دستگاه ها با بهره گیری تمامی امکانات و فرصت ها، شرایط را فراهم سازند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این نشست با تشریح عملکرد این اداره کل در هشت ماهه گذشته، از کاهش ۲۱ درصدی میزان شکایات وارده به مراجع حل اختلاف کار استان نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
جهاندیده همچنین با اشاره به اینکه سیستان و بلوچستان از حیث تخصیص اعتبارات اشتغال روستایی جزو سه استان برتر کشور است افزود: طرح های دیگری در حوزه اشتغال تحت عنوان کارانه اشتغال جوانان توسط دولت و با مسئولیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حال اجراست که می تواند منشأ آثار و برکات فراوانی شود.