اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی بررسی مسائل اجتماعی ایران و تاثیر آن بر فعالیت تشکل ها در سیستان و بلوچستان

برگزاری کارگاه آموزشی بررسی مسائل اجتماعی ایران و تاثیر آن بر فعالیت تشکل ها در سیستان و بلوچستان
معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: کارگاه آموزشی بررسی مسائل اجتماعی ایران و تاثیر آن بر فعالیت تشکل ها با همکاری موسسه کار و تامین اجتماعی در زاهدان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ امید آذرنگ افزود: در این کارگاه آموزشی که با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و خانم رفیعی زاده مدیر اداره ترویج سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت متبوع برگزار شد، 40 نفر از همکاران حوزه روابط کار استان حضور داشتند.
وی با بیان اینکه ارتقای سطح دانش و آگاهی پرسنل و آشنایی بیشتر با نقش تشکل های کارگری و کارفرمایی از جمله اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی بود، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون، 5 کارگاه آموزشی ضمن خدمت برای همکاران حوزه معاونت روابط کار سیستان و بلوچستان با همکاری موسسه کار و تامین اجتماعی برگزار شده است.
نماینده موسسه کار و تامین اجتماعی در سیستان و بلوچستان همچنین از برگزاری کارگاه آموزشی ویژه اعضای هیئت مدیره تشکل های کارگری و کارفرمایی استان با همکاری موسسه کار و تامین اجتماعی در آینده نزدیک خبر داد.
آذرنگ افزود: در حال حاضر 300 تشکل کارگری و کارفرمایی در سیستان بلوچستان فعال هستند.

انتهای پیام/
۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید