اخبار

پرداخت بیش از 9 هزار میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه های اقتصادی سراسر کشور

پرداخت بیش از 9 هزار میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه های اقتصادی سراسر کشور
مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از ابتدای سال 98 تاکنون، بنگاه های اقتصادی سراسر کشور از محل رونق تولید برای تثبیت اشتغال و بهینه کردن خطوط تولید و ادامه فعالیت خود بیش از 9 هزار میلیارد تومان تسهیلات دریافت کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ کریم یاوری در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی "تعارض آراء صادره از شعب دیوان عدالت اداری با قوانین و مقررات بیمه بیکاری" در چابهار افزود: به منظور صیانت از نیروی کار و پایداری تولید و حفظ حیات اقتصادی بنگاه ها در سال 98، با حمایت های موثر از حدود هزار بنگاه، موجبات تثبیت حدود دویست و چهل هزار نفر شغل در سطح کشور فراهم آمد.
وی گفت: مسائل مربوط به هزار و 281 بنگاه مشکلدار در سراسر کشور با جدیت در حال رصد و پیگیری است و برای رفع مشکلات آنان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.
مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین با بیان اینکه مدیران و کارفرمایان بنگاه های اقتصادی متقاضی اصلاح ساختار اقتصادی می بایست طرح خود را به تصویب وزارتخانه ذی ربط برسانند، تاکید کرد: تمامی کارگران و کارکنان مشمول قانون کار و تامین اجتماعی در طول اصلاح ساختار اقتصادی، مشمول دریافت مقرری بیمه بیکاری می شوند.
یاوری افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حل و فصل مشکلات بنگاه های اقتصادی در راستای صیانت از نیروی کار و تثبیت اشتغال و پایداری تولید و حفظ حیات اقتصادی بنگاه ها را رصد و پیگیری می کند و این موضوع از اولویت های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان های کشور و کارگروه ملی نیز به شمار می رود.

انتهای پیام/

۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید