اخبار

نام نویسی 831 کارگر، گروه کار و واحد کار در جشنواره امتنان سیستان و بلوچستان

نام نویسی 831 کارگر، گروه کار و واحد کار در جشنواره امتنان سیستان و بلوچستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با پایان مهلت نام نویسی در سی و یکمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید سیستان و بلوچستان؛ 831 کارگر، گروه کار و واحد کار در سامانه این جشنواره نام نویسی کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود: جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید هر سال به منظور ارج نهادن به اندیشه ها، تلاش‌ها و فعالیت‌های ارزشمند کارگران و تشـویق نیروهـای کارگری مولد، متخصص و مبتکر به منظور ترویج و ارتقاء هرچه بیشتر فرهنگ کار، رعایت انضباط در محیط کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه در بین کارگران در سه مرحله مقدماتی در سطح کارگاهی و کارخانه، در سطح استانی و مرحله نهایی در سطح کشور انجام می‌شود.
وی گفت: زمان نام نویسی سی و یکمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید همزمان با سراسر کشور از 20 مهر آغاز شد و تا 30 آبان ماه ادامه داشت.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه با پایان زمان نام نویسی در سی و یکمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید سیستان و بلوچستان؛ 831 کارگر، گروه کار و واحد کار در سامانه این جشنواره نام نویسی کردند گفت: با توجه به ارزیابی صورت گرفته، میزان مشارکت جامعه هدف در این جشنواره نسبت به جشنواره سال گذشته، رشد 17 درصدی داشته است.
جهاندیده افزود: بیشترین آمار ثبت نامی به تفکیک بخش اقتصادی (دارای شرایط داوری) به ترتیب در بخش‌های خدمات، صنعت و کشاورزی بوده است.
وی گفت: با تشکیل کارگروه‌های ارزیابی و داوری پس از بررسی طرح‌ها و مستندات لازم و راستی آزمایی، برگزیدگان این جشنواره معرفی و از آن‌ها تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام/

۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید