اخبار

تمدید مهلت نام نویسی در جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تلاش سیستان و بلوچستان

تمدید مهلت نام نویسی در جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تلاش سیستان و بلوچستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: مهلت نام نویسی از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان برای شرکت در سی و یکمین جشنواره استانی امتنان تا ۳۰ آبان ماه تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده اظهار کرد: مهلت نام نویسی در این جشنواره تا پیش از این ۲۰ آبان اعلام شده بود که بر اساس استقبال جامعه هدف، به مدت ده روز یعنی تا ۳۰ ام ماه جاری در سراسر کشور تمدید شد.
وی گفت: این جشنواره هر سال در سه مرحله مقدماتی کارگاهی و کارخانه، استانی و کشوری برگزار می‌شود.
جهاندیده هدف از برگزاری این جشنواره را ارج نهادن به اندیشه ها، تلاش ها و فعالیت ‌های ارزشمند کارگران و تشـویق نیروهـای کارگری مولد، متخصص و مبتکر به منظور ترویج و ارتقای هر چه بیشتر فرهنگ کار، رعایت انضباط در محیط کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه در بین کارگران عنوان کرد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان افزود: کارگران، گروه‌های کار و واحدهای کار نمونه استان می‌ توانند همزمان با سایر استان ‌های کشور با مراجعه به سامانه اینترنتی http://emtenan.mcls.gov.ir نسبت به انجام فرایند نام نویسی اقدام کنند.
جهاندیده بیان داشت: در ادامه فرآیندهای جشنواره و در مرحله ملی، با تشکیل کارگروه های ارزیابی و داوری پس از بررسی طرح ها و مستندات لازم و راستی آزمایی از میان منتخبان استانی و ‌کشوری در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی افرادی برگزیده و همزمان با هفته کارگر در جشنواره ملی امتنان تجلیل می شوند.

انتهای پیام/

۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید