اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی سیستم تحلیل اطلاعات بازار کار در زاهدان

برگزاری کارگاه آموزشی سیستم تحلیل اطلاعات بازار کار در زاهدان
نماینده موسسه کار و تامین اجتماعی در استان سیستان و بلوچستان گفت: کارگاه آموزشی ضمن خدمت با عنوان سیستم تحلیل اطلاعات بازار کار با همکاری این موسسه در زاهدان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ امید آذرنگ افزود: در این دوره آموزشی 40 نفر از روسای ادارات و کارشناسان حوزه معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به مدت 8 ساعت با تدریس دکتر رودینی با مباحث مربوط به بخش تحلیل اطلاعات بازار آشنا شدند.
معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را ارتقاء سطح دانش شرکت‌کنندگان عنوان کرد و افزود: از ابتدای امسال با همکاری موسسه کار و تامین اجتماعی برای هزار نفر از کارگران و کارفرمایان دوره های آموزشی ترویجی در استان برگزار شده است.
آذرنگ همچنین افزود: طی 8 ماهه گذشته از سال بیش از 150 نفر از مدیران شرکت های خدماتی در دوره های آموزشی قانون کار و طرح طبقه بندی مشاغل که با همکاری موسسه کار و تامین اجتماعی برگزار شده است شرکت کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، 10 درصد افزایش را نشان می دهد.

انتهای پیام/

۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید