اخبار

آغاز زمان نام نویسی دومین المپیاد ایمنی کار سیستان و بلوچستان

آغاز زمان نام نویسی دومین المپیاد ایمنی کار سیستان و بلوچستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: زمان نام نویسی مسئولین ایمنی برای شرکت در دومین المپیاد ایمنی کار استان از امروز همزمان با سراسر کشور آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود: المپیاد ایمنی کار با هدف سنجش دانش و مهارت مسئولین ایمنی ، ایجاد و فراهم کردن فرصت رقابت سالم و سازنده بین مسئولین ایمنی ، ارتقاء دانش و مهارت ایمنی در بین کارگاهها ،کشف و شناسایی استعدادهای دارای مهارت و دانش ایمنی و تشویق آنان و معرفی مسئولین ایمنی برتر به صنایع و بنگاههای اقتصادی برگزار می شود.
وی با بیان اینکه دارا بودن گواهینامه تایید صلاحیت و التزام به رعایت تمامی قوانین وضوابط مصوب شورا و کمیته اجرایی المپیاد از شرایط شرکت کنندگان است گفت: مسئولین ایمنی متقاضی شرکت در المپیاد می توانند از امروز تا سی ام مهرماه با مراجعه به سامانه https://isaap.mcls.gov.ir تیک مربوط به المپیاد را فعال کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تاکید کرد: افرادی که قبل از راه اندازی سامانه مسئولین ایمنی ، تشکیل پرونده خود را بصورت دستی انجام داده اند ، می بایست با مراجعه به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام کنند.
جهاندیده افزود: مرحله استانی دومین المیپاد ایمنی کار روز جمعه 24 آبان ماه در زاهدان برگزار و نفرات برتر به مرحله کشوری معرفی می شوند.

انتهای پیام/
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید