اخبار

پیام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته دفاع مقدس
مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با صدور پیامی، آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ در این پیام آمده است؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم
دفاع مقدس، حماسه ی ملت ایران و نمایشگر والای انسان های این سرزمین و همدلی اقوام مختلفی است که برگ زرینی را نه تنها برای ایرانیان، بلکه برای همه ملت‌های آزاده جهان به ارمغان آوردند.
این هفته در واقع نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از حریم این سرزمین است. روزهایی که رشادت های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می توان هر دشمنی را به ورطه نابودی و شکست کشاند.
حدیث هشت سال دفاع مقدس، مقاومت و مظلومیت ملتى که قله‌هاى سربلند ایثار و حماسه و شرف را در راه دفاع از کیان مکتب، انقلاب و میهن اسلامى خویش در نوردیده است، حکایت ماندگار دلاورى شهیدان و شاهدانى است که با خون و جانشان سطر سطر تاریخ این مرز و بوم اسلامى را نگاشته‌اند.
اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاورمردی های تمامی شهیدان گرانقدر، رزمندگان و ایثارگران، بدین‌وسیله مراتب تهنیت و تبریک خویش را به مناسبت این ایام غرور آفرین ابراز کرده و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیق روزافزون مردم شریف کشور عزیزمان  را در پرتو منویات فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) مسالت دارم.

مهرداد جهاندیده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان
 

۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۱۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید