اخبار

650 تعاونی غیر فعال سیستان و بلوچستان به چرخه تولید باز می گردند

650 تعاونی غیر فعال سیستان و بلوچستان به چرخه تولید باز می گردند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در اجرای طرح چشمه تعاون، 650 تعاونی غیر فعال استان شناسایی شده اند تا با حمایت بانک توسعه تعاون به چرخه تولید بازگردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود: طرح چشمه تعاون طرحی است که در آن با کمک بانک توسعه تعاون، تعاونی هایی که در گذشته فعالیت اقتصادی داشته اند و در حال حاضر بنا به دلایل مختلف فعالیتشان توجیه فنی و اقتصادی ندارد، با تغییر ساختار و رویکرد اقتصادی آنها، به چرخه تولید بازگردند.
وی تامین سرمایه در گردش شرکت های تعاونی را یکی دیگر از راه های کمک به شرکت های تعاونی بیان کرد و گفت: در این طرح نیز با استفاده از منابع بانک توسعه تعاون، به شرکت هایی که می توان با تزریق تسهیلات به قوام و دوام فعالیتشان کمک کرد، اقدام می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ادامه به اهتمام ویژه بانک توسعه تعاون استان برای تامین منابع مالی ارزان قیمت برای تعاونی هایی که با رکود مواجه هستند اشاره کرد و گفت: تعاونی های که با کوچکترین حمایت و تامین مالی می توانند به چرخه تولید بازگردند ، در اولویت استفاده از این تسهیلات هستند.

انتهای پیام/
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید