اخبار

نام نویسی چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش سیستان و بلوچستان آغاز شد

نام نویسی چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش سیستان و بلوچستان آغاز شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: زمان نام نویسی در چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود: این دوره از مسابقات در رشته های قرائت، ترتیل، حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، مفاهیم جلد بیست و چهارم تفسیر نمونه در دو بخش برادران و خواهران برگزار خواهد شد.
وی توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی در بین اقشار مختلف جامعه به‌ویژه جامعه کار و تلاش، شناسایی استعدادهای برتر در رشته‌های مختلف قرآنی در میان جامعه کارگران و تلاشگران، ایجاد زمینه رقابت سالم در زمینه امور و فعالیت‌های قرآن و ترغیب جامعه کار و تلاش استان در راستای توجه هر چه بیشتر به آموزه‌های قرآنی را از اهداف این مسابقات عنوان کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در خصوص شرایط شرکت کنندگان گفت: کارگران، کارفرمایان، تعاونگران، افراد تحت پوشش بهزیستی و تأمین اجتماعی و خانواده های آنان شامل، همسر و فرزندانی که سن آنها بالاتر از ۱۵ سال بوده و تابع مقررات سرپرستی فرزند هستند، می توانند در این مسابقات شرکت کنند.
جهاندیده اظهار داشت: علاقمندان برای نام نویسی و کسب اطلاعات بیشتر از دوم لغایت 31 شهریور ماه به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی سراسر استان مراجعه کنند.
وی زمان برگزاری چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش سیستان و بلوچستان را آبان ماه سال‌جاری اعلام کرد. 
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: نفرات برگزیده هر رشته به مسابقات کشوری اعزام می شوند.

انتهای پیام/
۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید