اخبار

نام نویسی 477 شرکت تعاونی سیستان و بلوچستان در جشنواره تعاونی های برتر

نام نویسی 477 شرکت تعاونی سیستان و بلوچستان در جشنواره تعاونی های برتر
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: 477 شرکت تعاونی این استان برای حضور در چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر ثبت نام کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود: این تعاونی ها در 26 گرایش کشاورزی، صنعتی، معدنی، خدماتی، تامین نیاز تولیدکنندگان، فرش دستباف، تامین نیاز صنوف خدماتی، اعتبار، مسکن، زنان، مرزنشینان، اتحادیه تولیدی، اتاق تعاون، عمران، بنیاد تعاون و کارآفرینی، سهامی عام، دهیاری، فراگیر ملی، صنایع دستی، اتحادیه توزیعی، اتحادیه خدماتی، تامین نیاز صنوف خدماتی، توسعه و عمران شهرستان و تعاونی های دانش بنیان فعالیت می کنند.
وی خاطر نشان کرد: بیشترین تعداد تعاونی های ثبت نام شده درجشنواره به ترتیب در گرایش های کشاورزی، خدماتی و مرزنشینان بوده است.
 مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: برخورداری از تراز مالی مثبت، وجود کمترین میزان نارضایتی از تعاونی، مدیریت مشارکتی، دارا بودن استاندارد های لازم در ساختار و اداره تعاونی، و برخورداری از حد مطلوب و مناسب خدمات و تولید را از ویژگیهای مهم تعاونی ها برای شرکت در سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر بیان کرد.
جهاندیده افزود: پس از بررسی های لازم از سوی تیم داوری این جشنواره، تعاونی های برتر از مجموع تعاونی های شرکت کننده انتخاب و به مناسبت هفته ی تعاون در شهریور ماه امسال از آنها تجلیل می شود.
وی همچنین با اشاره به نقش تعاونی ها در سال « رونق تولید» گفت: با توجه به وسعت فعالیت تعاونی ها و تلاش تعاونگران استان امیدوار هستیم تا در شرایط جنگ اقتصادی، گامی موثر و عملی برای ارتقای سهم تعاونی ها در اقتصاد کشور و ترویج و گسترش فرهنگ تعاون در راستای تحقق عملی منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص رونق تولید برداریم.


انتهای پیام/

۲۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۲۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید