اخبار

فراخوان ثبت نام هشتمین جشنواره جایزه تعالی مدیریت تعاونی

فراخوان ثبت نام هشتمین جشنواره جایزه تعالی مدیریت تعاونی
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از آغاز زمان ثبت نام هشتمین جشنواره جایزه تعالی مدیریت تعاونی در سال 98 خبر داد و گفت: فرایند ثبت نام تا بیستم مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ اله نظر شه بخش افزود: این جشنواره هر ساله به منظور ایجاد فضای رقابتی تعاونی ها و تشویق آنها برای انجام عملیات خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود و ایجاد فضای لازم برای تبادل تجربیات موفق تعاونی ها در سطح کشور برگزار می شود.
وی گفت: با معرفی "مدل تعالی مدیریت تعاونی" و "جایزه ملّی تعالی مدیریت تعاونی" از سال 1391، بسیاری از مدیران شرکت های تعاونی توانسته اند با استقرار مدل، به چارچوب مناسبی برای اعمال روش‌های نوین مدیریتی در سازمان خود دست یابند و نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود خود را بشناسند و در جهت تعریف برنامه‌های بهبود و اجرای آنها گام بردارند.
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تاکید کرد:  تمامی شرکت ها، اتحادیه ها و اتاق تعاون سیستان و بلوچستان در بخش های مختلف اعم از تولید، توزیع و خدمات در صورت انجام خودارزیابی بر اساس الگوی تعالی مدیریت تعاونی، به اجرا گذاردن برنامه‌های بهبود و فراهم‌سازی سایر مقدمات می‌توانند متقاضی جایزه ملّی تعالی مدیریت تعاونی باشند.
شه بخش گفت: علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ثبت نام تا 20 مرداد ماه  به وبسایت جشنواره  به نشانی http://www.taavonaward.ir/ مراجعه کنند.
وی افزود: بر اساس برنامه زمانبندی شده این جشنواره، تعاونی ها تا 15 شهریور باید نسبت به آموزش و ارسال اظهار نامه اقدام کنند و ارزیابی و بازدید از تعاونی ها نیز تا 15 مهر ماه انجام خواهد شد.
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان زمان برگزاری هشتمین جشنواره جایزه تعالی مدیریت تعاونی را آبان امسال اعلام کرد.

 

جشنواره مدیریت تعالی تعاونی


انتهای پیام/


۱۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید