اخبار

در سیستان و بلوچستان

برگزاری اولین کارگاه آموزشی قانون کار و طبقه بندی مشاغل در سال 98

برگزاری اولین کارگاه آموزشی قانون کار و طبقه بندی مشاغل در سال 98
معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: اولین کارگاه آموزشی قانون کار و طبقه بندی مشاغل در سال 98 با همکاری موسسه کار و تامین اجتماعی بطور همزمان در شهرستان های زاهدان و چابهار از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ امید آذرنگ افزود: در این دوره آموزشی 50 نفر از مدیران شرکت های خدماتی به مدت 3 روز در قالب 18 ساعت آموزش تئوری و آزمون کتبی با آخرین مسائل و مقررات قانون کار آشنا شدند.
وی طرح‌های طبقه بندی مشاغل در کارگاه ها را اولین ضابطه مدرن در زمینه اجرای ارزشیابی مشاغل در کارخانجات دانست و گفت: واحد های مشمول قانون کار که دارای حداقل 50 نفر کارگر مشمول قانون کار (اعم از موقت و دائم) باشند الزاما مشمول اجرای طرح طبقه بندی مشاغل هستند.
معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را ارتقاء سطح دانش شرکت‌کنندگان عنوان کرد و افزود: آشنایی با قوانین و مقررات مرتبط با موضوع طبقه‌بندی مشاغل، وظایف اعضای دائمی کمیته طبقه‌بندی مشاغل، مفاد دستورالعمل اجرایی طرح، نحوه ضوابط مربوط به فوق‌العاده جذب و مزایای پست و الزامات اجرای طرح ارزشیابی و طبقه‌بندی مشاغل در کارگاه‌های تحت پوشش از دیگر اهداف این دوره است.
آذرنگ افزود: پیش بینی می شود امسال 400 نفر از مدیران شرکت های خدماتی استان در دوره های آموزشی که معاونت روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با همکاری موسسه کار و تامین اجتماعی برگزار می کند، شرکت کنند.

 


انتهای پیام/


۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید