اخبار

کسب رتبه برتر ورزش کارگری سیستان و بلوچستان در کشور

کسب رتبه برتر ورزش کارگری سیستان و بلوچستان در کشور
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: این اداره کل توانست در حوزه ورزش کارگری رتبه برتر کشور را کسب کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود:  بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط دفتر امور ورزشی وزارت متبوع، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان توانست در حوزه ورزش کارگری در سال 97 رتبه برتر را بدست آورد.
وی با تشریح اقدامات و عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در حوزه ورزش کارگری گفت:  این اداره کل در راستای توسعه ورزش جامعه کارگری فعالیت های گسترده ای را در بخش های مختلف ورزشی از قبیل میزبانی از رویدادهای ورزشی، اعزام تیم های مختلف در رشته های ورزشی به مسابقات کارگران کشور، کسب عناوین برتر در مسابقات کشور و همچنین اجرای برنامه های متنوع ورزشی در بخش های همگانی را در دستور کار داشته و توانسته است در سال 97 رتبه برتر را به خود اختصاص دهد .
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: در این راستا سال گذشته 60 ورزشکار در قالب 20 تیم در رشته های مختلف به رویدادهای قهرمانی کارگران کشور اعزام شدند که توانستند صاحب عنوان های انفرادی و تیمی متعددی شوند.
جهاندیده از جمله رویدادهای ورزشی که ورزشکاران کارگر سیستان و بلوچستان موفق به کسب مقام شدند را مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور ، مسابقات کاراته بانوان و آقایان، مسابقات شنای بانوان، مسابقات رزمی آقایان، مسابقات عملیات امداد و نجات و مسابقات ووشو بیان کرد.
وی همچنین گفت: در طی این دوسال بطور متوالی دو میزبانی مسابقات ووشو کارگران کشور برای نخستین بار به سیستان و بلوچستان واگذار شد که نشان از توجه همه دست اندرکاران به حوزه ورزش کارگری و نگاه ویژه در سطح ملی به این استان دارد.

انتهای پیام/


۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید