اخبار

فعالیت 2222 شرکت تعاونی در سیستان و بلوچستان

فعالیت 2222 شرکت تعاونی در سیستان و بلوچستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از فعالیت 2هزار و 222 شرکت تعاونی در سطح استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده گفت: در حال حاضر 2هزار و 222 شرکت تعاونی با گرایش های مختلف در سطح استان فعالیت دارند.
وی ادامه داد:  به طور تقریبی 48هزار و 231 نفر در این شرکت های تعاونی مشغول به فعالیت اند و شهرستان های زاهدان با 543، سراوان با 394 و زابل با 280 مورد بیشترین تعداد تعاونی فعال در سطح استان را دارند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: عمده فعالیت این واحدها در بخش های  کشاورزی، صنعتی، معدنی، عمرانی، تأمین نیاز تولیدکنندگان، تأمین نیاز مصرف کنندگان، تأمین نیاز صنوف توزیعی، تأمین نیاز صنوف خدماتی، اعتبار، دهیاری ، زنان، حمل و نقل، فرش دستباف، مسکن، مرزنشینان، دانش بنیان، سهامی عام، فراگیر ملی، بنیاد تعاون و کارآفرینی، خدماتی، اتاق تعاون و اتحادیه های تعاونی است.
جهاندیده با اشاره به نقش پررنگ تعاونی ها در پیشبرد و تحقق شعال مطرح شده از جانب مقام معظم رهبری تصریح کرد: ارتقای سهم تعاونی ها در اقتصاد کشور و ترویج و گسترش فرهنگ تعاون در شرایط جنگ اقتصادی و تحریم های خصمانه آمریکا، ضرورتیست که باید همواره به آن توجه داشت.

انتهای پیام/


۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید