اخبار

اعلام آمادگی جامعه کار و تلاش سیستان و بلوچستان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

اعلام آمادگی جامعه کار و تلاش سیستان و بلوچستان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس
جامعه کار و تلاش و تعاون سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه ای بر حضور حداکثری آحاد جامعه در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم


روز جهانی قدس گرامی ترین میراث حضرت امام خمینی (ره) و با ارزش ترین هدیه الهی به مردم ظلم ستیز جهان است، رهبر کبیر انقلاب اسلامی و پرچمدار مبارزه با ظلم و ظالم در جهان معاصر، در روز شانزدهم مرداد سال ۱۳۵۸، آخرین جمعه‌ ماه رمضان هر سال را روز جهانی قدس نامیدند و همه‌ی مستضعفان و آزادی‌خواهان جهان را به پاسداری از قداست قدس و بزرگ‌داشت آن فراخواندند و با تعمیم آن به روز همگرایی جهان اسلام در دفاع از فلسطین و مستضعفین جهان فرمودند: "روز قدس یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابلة مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابلة ملتها … در مقابل ابرقدرتهاست… روز قدس روز اسلام است. روز قدس روزی است که اسلام را باید احیا کرد و احیا کرد… روز قدس روزی است که باید به همة ابرقدرتها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطرة شما، به واسطة عمال خبیث شما، واقع نخواهد شد. روز قدس، روز حیات اسلام است.”
اکنون که سال ها از سخنان پیامبرگونه آن بزرگ مرد الهی گذشته است، شاهد موج گسترده آگاهی بخشی و آزادی خواهی ملت های آزاداندیش جهان هستیم. با این وجود امروز استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا با دسیسه‌های جدید و همکاری سران مرتجع برخی کشورهای عربی که به عبد ذلیل و حقیر مستکبران بدل گشته‌اند، سودای نابودی امت اسلامی را در سر می‌پرورانند، غافل از آنکه امت اسلامی ثمره دلنشین انقلاب اسلامی ایران را در تمام عرصه‌های جهانی با تمام وجود احساس می‌کنند و با غرور و سرفرازی شاهد الهام ملت‌های آزاده جهان از آن هستند.
امروز جمهوری اسلامی ایران با رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی) تمام توطئه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی و متحدان منطقه‌ای آنها به ویژه آل سعود را نقش بر آب نموده به گونه‌ای که جبهه مقاومت قدرتمندتر از هر زمان دیگری این رژیم تروریستی و نامشروع را به ستوه آورده است. آمریکا باید بداند که طرح تبلیغاتی و سیاسی معامله قرن، انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس، به رسمیت شناختن جولان و تروریستی اعلام نمودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تلاش‌های مزبوحانه است که راه به جایی نخواهد برد و به بایگانی ده‌ها طرح‌ گذشته آمریکا در مورد فلسطین سپرده خواهد شد.
لیکن امسال نیز برحسب وظیفه به‌مانند سال‌های گذشته شاهد حضور پرشور و باشکوه ملت غیور ایران و به‌ویژه جامعه بزرگ کارگران، کارآفرینان و تعاونگران سیستان و بلوچستان در راهپیمایی روز قدس خواهیم بود و هم‌صدا با ملت‌های آزاده و مسلمان جهان فریاد حمایت  از مردم مظلوم فلسطین را سر خواهیم داد. به امید آنکه در آینده‌ای نزدیک شاهد سرنگونی رژیم غاصب صهیونیستی، آزادسازی قدس شریف و به ثمر رسیدن سال‌ها ایثار و مقاومت مردم ستمدیده فلسطین باشیم. (ان شاء الله)


اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان
سازمان بسیج کارگری سپاه سلمان سیستان و بلوچستان

۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید