اخبار

آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر سیستان و بلوچستان

آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر سیستان و بلوچستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: مهلت ثبت نام در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر از امروز همزمان با سراسر کشور آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده با اعلام این خبر افزود: صاحبان کسب و کار دارای نوآوری و خلاقیت و افراد و شرکت‌هایی که واجد شرایط کارآفرینی هستند تا 31 تیرماه می‌توانند در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر ثبت‌نام کنند.
وی تاکید کرد: این جشنواره هر سال با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، تاکید بر خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، شناسایی کارآفرینان در سراسر کشور و انتخاب برترین آنها و معرفی به عنوان الگو به آحاد جامعه خصوصاً جوانان، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی در بخش‌های صنعت، کشاورزی و خدمات، ایجاد نشاط و رقابت در فضاهای کسب و کار، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی و تقویت نقش کارآفرینان در نظام تصمیم سازی کشور برگزار می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ثبت‌نام در سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر از هشتم خرداد ماه آغاز شده است، گفت: همه کارآفرینان می‌توانند از این تاریخ به مدت یک ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.karafarinanebartar.ir نسبت به ثبت‌نام، تکمیل فرم‌های مربوطه و ارسال مستندات اقدام کنند.
جهاندیده افزود: کارآفرینان برتر در این جشنواره در 3 بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی و خدمات استان انتخاب می‌شوند و پس از معرفی در جشنواره استانی در صورت داشتن شرایط و کسب امتیازات لازم به جشنواره ملی امتنان از کارآفرینان برتر کشور معرفی خواهند شد.
وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به معاونت اشتغال و کارآفرینی اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان به آدرس "زاهدان، خیابان امداد، اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان" و یا ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان‌ها مراجعه کنند.


انتهای پیام/

۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید