اخبار

پرداخت تسهیلات برای 7400 طرح اشتغال روستایی در سیستان و بلوچستان

پرداخت تسهیلات برای 7400 طرح اشتغال روستایی در سیستان و بلوچستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از پرداخت تسهیلات برای 7 هزار و 400 طرح اشتغال پایدار روستایی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود: از زمان اجرای طرح ایجاد و توسعه اشتغال پایدار روستایی همزمان با سراسر کشور در سیستان و بلوچستان، تاکنون به 7هزار و 400 طرح با اشتغال 11 هزار و 800 نفر تسهیلات پرداخت شده است.
وی گفت: بیشترین میزان پرداخت تسهیلات در استان به ترتیب در شهرستان های خاش، زابل و ایرانشهر صورت گرفته است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: در راستای سیاست های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر شفافیت عملکرد، اسامی دریافت کنندگان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در استان در پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در معرض دید عموم قرار دارد.
جهاندیده ارسال و اظهار نظر در مورد طرح های حمایتی در کارگروه ملی را یکی از اصلی ترین مشکلات موجود در حوزه رصد این طرح ها برشمرد و اذعان داشت: پیگیریم تا این مورد مستقیما در کارگروه استان مورد بررسی قرار گیرد.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تا سقف 15 میلیارد تومان بررسی و تصویب طرح ها در اختیار استان است که امیدواریم با توجه به شرایط استان این رقم بهبود و افزایش پیدا کند.
جهاندیده در پایان توجه به ظرفیت اشتغال در بین نهادهای حمایتی را یکی از راهکارهای اثربخش در حوزه اشتغال روستایی دانست و تصریح کرد: در این خصوص نیز طرح های جالب توجهی در سطح استان اجرا شده که منجر به ایجاد اشتغال برای جامعه هدف این نهادها گردیده است.

 


انتهای پیام/


۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید