اخبار

آمارنامه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در بین برترین های کشور

آمارنامه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در بین برترین های کشور
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از کسب موفقیتی دیگر توسط این اداره کل در فرایند سنجش و ارزیابی وزارت متبوع خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان توانست برای سومین سال متوالی در بخش تهیه و تنظیم آمارنامه های تخصصی بر اساس فرایند سنجش و ارزیابی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال 1396 رتبه برتر کشور را کسب کند.
 وی افزود: مرکز آمار و اطلاعات راهبری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای مرجعیت وزارت متبوع در خصوص ارائه آمارهای رسمی و مرتبط با ماموریت های خود و به منظور نهادینه شدن فرایند تولید، جمع آوری، تحلیل و اطلاع رسانی آماری، هر سال وضعیت جمع آوری و انتشار داده های آماری توسط ادارات کل اجرایی را ارزیابی می کند که بر اساس ارزیابی های صورت گرفته، آمار نامه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال 96 بعنوان یکی از آمارنامه های برتر کشور معرفی شد.
جهاندیده گفت: آمارنامه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در 9 فصل و 307 صفحه با عناوینی همچون بودجه و منابع انسانی، جمعیت و نیروی انسانی، تعاون، روابط کار و امور فرهنگی اجتماعی، رفاه اجتماعی، پولی و مالی، آمارهای اقتصادی، آموزش و کارگاه های صنعتی، معدن و کشاورزی گردآوری شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز افزود: این آمارنامه هم اکنون برای مشاهده و دریافت توسط علاقمندان به این بخش، بر روی سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان به نشانی www.sb.mcls.gov.ir  قرار گرفته است.

انتهای پیام/

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید