اخبار

جامعه کارگری یک قدرت و بازوی قوی و استراتژیک کشور است

جامعه کارگری یک قدرت و بازوی قوی و استراتژیک کشور است
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: جامعه کارگری امروزه به عنوان یک قدرت و بازوی قوی و استراتژیک کشور محسوب می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار امان الله گشتاسبی در سی امین جشنواره امتنان از کارگران و گروه های کار و واحدهای کارگری سیستان و بلوچستان افزود: هیچ کسی نمی تواند تلاش های قشر کارگری در پیروزی انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، دوران سازندگی و غیره را ندیده بگیرد، آنان در تمامی صحنه ها نقشی فعال و پیش رو را ایفا کرده اند.
وی گفت: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در سیستان و بلوچستان، این خطه می تواند با تلاش کارگران و تولید کنندگان به قطبی در کشور تلاش شود، امروز روز گلایه از همدیگر نیست بلکه باید دست در دست هم و در کنار دیگر قشرها برای پیشرفت کشور تلاش کنیم.
فرمانده سپاه سلمان استان با اشاره به اینکه امروزه با مدیریت و رهبری امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و حضور قاطعانه مردم در تمام صحنه ها، انقلاب اسلامی وارد چهارمین دهه عمر خود شده است در حالیکه در 40 سال گذشته به خوبی در مقابل دشمن ایستادگی کرده و باز هم باید برروی پای خود بایستیم تا کشور به روند توسعه و پیشرفت خود ادامه دهد، تاکید کرد: در حال حاضر خدشه وارد کردن به وحدت مردم و مسئولین به عنوان رمز موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دستور کار دشمن قرار دارد.
سردار گشتاسبی با تاکید بر این که همه مسئولین و آحاد مردم جامعه باید تلاش کنند تا انقلاب پایدارتر از همیشه به روند توسعه و پیشرفت خود ادامه دهد، تاکید کرد: باید گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشیم تا به اهداف مد نظر دست پیدا کنیم.انتهای پیام/

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید