اخبار

اختصاص 100 میلیارد تومان برای کارآفرینی در سیستان و بلوچستان

اختصاص 100 میلیارد تومان برای کارآفرینی در سیستان و بلوچستان
صندوق کارآفرینی امید 100 میلیارد تومان برای اشتغالزایی در سیستان و بلوچستان اختصاص داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛  رئیس هیئت مدیره صندوق کار آفرینی امید درهمایش کارآفرینی و اشتغال ایرانشهر گفت: این مبلغ را دولت امسال با هدف حمایت از کارآفرینان استان و کمک به عرضه محصولات تولیدی منطقه اختصاص داده است.
علی ربیعی افزود: سیستان و بلوچستان از ظرفیت نیروی انسانی خوب و قابلیت های صنایع دستی، کشاورزی و صنعتی مطلوبی برخوردار است که با حمایت دولت و بخش خصوصی می‌توان به رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در این استان مهم کمک کرد.
وی همچنین گفت: در هر شهرستان یک روستا را با اختصاص تسهیلات کافی، به عنوان روستای بدون بیکار معرفی می‌کنیم که در ایرانشهر روستای کلینک اعظم خانی به عنوان روستای بدون بیکار معرفی شده است.
نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم از ایرانشهر به عنوان جوانترین شهرستان کشور یاد کرد و گفت: مردم و بخش خصوصی از تسهیلاتی که مجلس و دولت پیش بینی کرده اند، استفاده کنند.
محمد نعیم امینی فرد افزود: در سالی که از سوی رهبر انقلاب به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است، باید همه دست به دست هم بدهیم و با استفاده از ظرفیت‌های منطقه در بخش های کشاورزی، معدنی، صنعت و گردشگری زمینه اشتغال جوانان را فراهم کنیم.
صندوق کارآفرینی امید سال گذشته 90 میلیارد تومان برای اشتغالزایی در سیستان و بلوچستان اختصاص داده بود.

انتهای پیام/


۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید