اخبار

دیدار دوچرخه سوار حامل پیام ایثار و مقاومت با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان

دیدار دوچرخه سوار حامل پیام ایثار و مقاومت با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان
روح الله بصیری نیا دوچرخه سوار حامل پیام ایثار، شهادت و مقاومت در سفر به زاهدان با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛  مهرداد جهاندیده در این دیدار ضمن آرزوی موفقیت برای این ورزشکار متعهد گفت: با هر حرکت، پیام، زبان و وسیله ای که به ماندگاری حماسه های ملی کمک می شود باید برای صیانت از ارزشهای دفاع مقدس استفاده کنیم.
وی امنیت و آسایش امروز کشور را مدیون خون پاک شهدای والامقام دانست و افزود: شهدا زنده و ناظر بر اعمال ما هستند و ما می بایست راه و سیره آنان را منش و سرلوحه کار خود قرار دهیم.
روح الله بصیری نیا نیز در این دیدار گفت: بیش از 90 درصد استان های کشور و چند کشور خارجی را نیز با دوچرخه با هدف تجلیل از ایثارگری ملت غیور ایران به خصوص خانواده‌ های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم رکاب زده ام.
وی افزود: از سوی مسئولین نیز هم پنج کلمه و اصل با نام های سنگ، مقاومت، ایثار، شهادت و شهامت در راستای حمایت از انتفاضه مردم فلسطین و لبنان در نظر گرفته شده که در سرتاسر ایران و استان های مختلف به مدیران و گروه ها و اقشار مختلف این پیام ها را ابلاغ خواهم کرد.
دوچرخه سوار حامل پیام شهادت و مقاومت یادآورشد: آخرین پیام این سفر پیامی هم برای" منتظران ظهور" به نیت سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) است.
بصیری نیا که در این سفر پرچم منقش به تصاویر شهدا را نیز به همراه داشت گفت: از استان سیستان و بلوچستان نیز تصاویر شهیدان محسن خزائی و موسی نوری قلعه نو در این پرچم نقش برجسته است.
در پایان لوح تقدیری نیز توسط  دوچرخه سوار حامل پیام ایثار و مقاومت به مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اهدا شد.

انتهای پیام/

۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید