اخبار

زاهدان میزبان دومین دوره مسابقات ووشو کارگری کشور

زاهدان میزبان دومین دوره مسابقات ووشو کارگری کشور
رییس هیئت ورزش های کارگری سیستان و بلوچستان گفت: دومین دوره مسابقات ووشو کارگری قهرمانی کشور به میزبانی سیستان و بلوچستان در شهر زاهدان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ سید مهدی امیرجهانشاهی با اعلام این خبر افزود: با توجه به پیگیری های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیئت ورزش کارگری استان و بدلیل ارزیابی مطلوب فدراسیون ورزش های کارگری از میزبانی استان در اولین دوره مسابقات ووشو کارگران کشور در سال 96،  میزبانی دومین دوره مسابقات هم به این استان واگذار شد.
وی با بیان اینکه این مسابقات 4 تا 6 اردیبهشت امسال همزمان با هفته کار و کارگر برگزار می شود گفت: پیش بینی می شود ووشوکارانی از 20 استان کشور در این دوره از مسابقات شرکت کنند.
امیر جهانشاهی به موفقیت های ورزشکاران کارگر استان در رویدادهای ورزشی سال 97 هم اشاره کرد و افزود: سال گذشته 60 ورزشکار در قالب 20 تیم در رشته های مختلف به رویدادهای قهرمانی کارگران کشور اعزام شدند که توانستند صاحب عنوان های انفرادی و تیمی متعددی شوند.
رییس هیئت ورزش های کارگری استان از جمله رویدادهای ورزشی که ورزشکاران کارگر سیستان و بلوچستان موفق به کسب مقام شدند را مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور ، مسابقات کاراته بانوان و آقایان، مسابقات شنای بانوان، مسابقات رزمی آقایان و مسابقات عملیات امداد و نجات بیان کرد.


انتهای پیام/
۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید