اخبار

نام نویسی 983 کارگر، گروه کار و واحد کار در جشنواره امتنان سیستان و بلوچستان

نام نویسی 983 کارگر، گروه کار و واحد کار در جشنواره امتنان سیستان و بلوچستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با پایان زمان نام نویسی در سی امین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید سیستان و بلوچستان؛ 983 کارگر، گروه کار و واحد کار در سامانه این جشنواره نام نویسی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود: جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید هر سال به منظور ارج نهادن به اندیشه ها، تلاش ها و فعالیت‌های ارزشمند کارگران و تشـویق نیروهـای کارگری مولد، متخصص و مبتکر به منظور ترویج و ارتقاء هرچه بیشتر فرهنگ کار، رعایت انضباط در محیط کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه در بین کارگران در سه مرحله مقدماتی در سطح کارگاهی و کارخانه، در سطح استانی و مرحله نهایی در سطح کشور انجام می شود.

وی گفت: زمان نام نویسی سی امین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید همزمان با سراسر کشور از پنجم آبان آغاز شد و تا 15 آذر ماه ادامه داشت.

جهاندیده افزود: با توجه به ارزیابی صورت گرفته، میزان مشارکت جامعه هدف در این جشنواره نسبت به جشنواره سال گذشته، رشد 60 درصدی داشته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: بیشترین آمار ثبت نامی به تفکیک بخش اقتصادی (دارای شرایط داوری) به ترتیب در بخش های صنعت، خدمات و کشاورزی بوده است.

جهاندیده گفت: با تشکیل کارگروه های ارزیابی و داوری پس از بررسی طرح ها و مستندات لازم و راستی آزمایی، برگزیدگان  این جشنواره معرفی و از آنها تجلیل خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/ 

۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۲۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید