اخبار

تمدید مهلت نام نویسی جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید سیستان و بلوچستان

تمدید مهلت نام نویسی جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید سیستان و بلوچستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از تمدید مهلت نام نویسی سی امین جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده با اعلام این خبر افزود: مهلت نام نویسی در سی امین جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید ( کارگران، گروههای کار و واحدهای کار نمونه) استان که تا پیش از این 5 آذر اعلام شده بود، بمدت ده روز یعنی  تا 15 آذر ماه در سراسر کشور تمدید شد.

وی گفت: این جشنواره هر سال در سه مرحله مقدماتی در سطح کارگاهی و کارخانه، در سطح استانی و مرحله نهایی در سطح کشور انجام می شود.

جهاندیده هدف از برگزاری این جشنواره را ارج نهادن به اندیشه ها، تلاش ها و فعالیت‌های ارزشمند کارگران و تشـویق نیروهـای کارگری مولد، متخصص و مبتکر به منظور ترویج و ارتقاء هرچه بیشتر فرهنگ کار، رعایت انضباط در محیط کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه در بین کارگران بیان کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: کارگران، گروه‌های کار و واحدهای کار نمونه استان می‌توانند همزمان با سایر استان‌های کشور با مراجعه به سامانه اینترنتی http://emtenan.mcls.gov.ir  نسبت به انجام فرایند ثبت نام اقدام کنند.

جهاندیده زمان برگزاری جشنواره استانی امتنان از کارگران، گروههای کار و واحدهای نمونه را دهه فجر اعلام کرد و افزود: در ادامه فرآیندهای جشنواره و در مرحله ملی، با تشکیل کارگروه های ارزیابی و داوری پس از بررسی طرح ها و مستندات لازم و راستی آزمایی از بین منتخبین استانی؛ منتخبین‌کشوری در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی انتخاب و همزمان با هفته کارگر با حضور مقامات کشوری در جشنواره ملی امتنان، تجلیل می شوند.

 

 

انتهای پیام/

۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید