اخبار

آمارنامه سال 1396 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منتشر شد

آمارنامه سال 1396 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منتشر شد
مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در راستای اهداف و وظایف قانونی خود و عملیاتی کردن بند «11» سیاست‌های کلی تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی ابلاغی مقام معظم رهبری مبنی بر شفاف‌سازی و به‌هنگام‌سازی آمار و اطلاعات هر ساله آمار و اطلاعات را در زمینه‌های مختلف تعاون، کار و رفاه اجتماعی و... جمع آوری کرده و به منظور رفع نیاز های سیاست‌گذاران، برنامه ریزان، پژوهش‌گران و فعالان آماری " آمار نامه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی " را تهیه می کند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ این آمارنامه به عنوان مرجع معتبر ،  مجموعه ای از جداول آماری  با قابلیت سری زمانی، ثبات تولید و مقایسه پذیری جداول آماری ، در زمینه های مرتبط با اهداف و ماموریت های وزارت تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی بوده و شامل 10 فصل است .

 آمارهای بودجه و منابع انسانی ،  جمعیت و نیروی انسانی ، تعاون ، روابط کار و امور فرهنگی اجتماعی ، رفاه اجتماعی ،  پولی و مالی ،  آمارهای اقتصادی  ،  آموزش و پژوهش ،  کارگاه‌های صنعتی، معدن و کشاورزی  و  آمارهای بین‌المللی سرفصل های این مجموعه آماری هستند .   

گفتنی است نسخه الکترونیکی این مجموعه همانند سال های قبل از طریق وب سایت تخصصی این مرکز به نشانی)   www.amarkar.ir   بخش محصولات-نشریات ادواری-آمارنامه) قابل دسترسی بوده و نسخه چاپی آن به زودی در اختیار مخاطبان قرار می گیرد

 

۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید