اخبار

همکاری جهاد دانشگاهی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان برای تحقق برنامه های اشتغال

همکاری جهاد دانشگاهی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان برای تحقق برنامه های اشتغال
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: جهاددانشگاهی یکی از نهادهایی موثر و موفق و مصداق بارز عرصه اقتصاد مقاومتی است به همین دلیل باید از پتانسیل‌های های آن بیشتر استفاده شود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده در نشستی که به منظور توسعه همکاری های جهاد دانشگاهی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد افزود: قطعا افزایش همکاری های این دو نهاد در زمینه کسب و کار و اشتغال مردمان این استان می تواند به نتایج ارزنده و موثر ختم شد .

وی با بیان اینکه دولت نمی‌تواند به تنهایی همه کارها را انجام دهد، بر لزوم همیاری، همفکری و انجام اقدامات و برنامه های مشترک اینچنینی بویژه در بحث اشتغال و کسب و کار در راستای کمک به دولت تاکید کرد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با استقبال از طرح‌های اشتغالزایی و کارآفرینی جهاد دانشگاهی استان گفت: در راستای حمایت از اشتغال خرد و خانگی بویژه اشتغال روستایی و فراگیر مورد تاکید دولت، آمادگی داریم تا با همکاری جهاددانشگاهی و ایجاد نهادهای تسهیلگری، گام های بلندی برای بهبود وضعیت اشتغال مردم استان برداریم .

رییس جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان نیز در این نشست گفت: جهاد دانشگاهی امروزه به عنوان نهادی علمی و انقلابی در جامعه شناخته و به برنامه‌ها و اقدامات آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، دانش‌بنیان، اشتغال، کارآفرینی و ...  به طور جدی توجه دارد .

منصور تاجری با بیان اینکه این نهاد علمی و دانش بنیان آمادگی دارد تا در زمینه های مختلف با تمام توان ورود پیدا کند، افزود: موضوع اشتغال و کارآفرینی از جمله موضوعاتی است که جهاد دانشگاهی در سراسر کشور طی چند سال گذشته نسبت به آن دغدغه‌مند بوده است .

انتهای پیام/

۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۵۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید