اخبار

افزایش تسهیلات اشتغال روستایی به ۱۷ هزار میلیارد تومان

افزایش تسهیلات اشتغال روستایی به ۱۷ هزار میلیارد تومان
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایر از ۱۲ هزار میلیارد به ۱۷ هزار میلیارد تومان رسیده است.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی، محسنی بندپی در بجنورد با تأیید خبر تغییر مجموع تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری بر اساس افزایش نرخ دلار اظهار کرد: این افزایش در این تسهیلات نیز لحاظ شده و در آینده نزدیک به نسبت استان‌ها نیز تخصیص‌های لازم داده می‌شود.

 

وی در ادامه با اشاره به تغییر لحاظ شده در این تسهیلات افزود: ابتدا ۱۲ هزار میلیارد تومان برای تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری تعیین‌شده بود که با توجه به افزایش نرخ دلار این رقم به ۱۷ هزار میلیارد تومان افزایش‌یافته است.

 

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی میزان اعتبارات تخصیص‌یافته به بنگاه‌های روستایی و عشایری را به‌طور میانگین ۷۰ درصد مبلغ اولیه اعلام کرد و گفت: طی ده روز آینده و با دریافت ۷۵ درصد اعتبارات توسط استان‌های کشور ما به تفاوت افزایش تسهیلات به نسبت تعیین‌شده در میان استان‌های مختلف توزیع می‌شود.

 

محسنی بندپی در انتها همچنین از عدم تصمیم برای تغییر دستمزد کارگران خبر داد و افزود: بسته‌های حمایتی اولویت نخست برای کمک به اقشار کشور است.

 

 

 

انتهای پیام/

 

۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید