اخبار

پرداخت 22 میلیارد تومان تسهیلات به طرح های اشتغالزایی خاش

پرداخت 22 میلیارد تومان تسهیلات به طرح های اشتغالزایی خاش
فرماندار خاش گفت: 22 میلیارد تومان از ابتدای امسال تاکنون به متقاضیان 420 طرح اشتغالزایی این شهرستان تسهیلات پرداخت شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ حمیدالدین یوسفی در کمیته تخصصی اشتغال خاش اظهار داشت: این میزان تسهیلات از سوی بانک توسعه تعاون، کشاورزی، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید به متقاضیان پرداخت شده که سهم پرداختی بانک توسعه تعاون 65 میلیارد و 556 میلیون ریال برای اجرای 240 طرح اشتغالزایی بهترین عملکرد بوده است.
وی با اشاره به اینکه در نشست قبلی کارگروه اشتغال خاش افزون بر 300 طرح مصوب و هم اینک 65 طرح دیگر نیز به بانک معرفی شدند.
فرماندار خاش گفت: خاش در شاخص های تشکیل پرونده و پرداخت تسهیلات به متقاضیان ایجاد اشتغال رتبه ممتاز را در سیستان و بلوچستان دارد اما با توجه به ظرفیت های منطقه انتظار می رود روند پرداختی ها تسهیل شود.
یوسفی بیان کرد: تسهیل در تشکیل پرونده و روند پرداختی بانک ها باید مورد توجه دستگاههای اجرایی باشد.
وی با قدردانی از عملکرد بانک توسعه تعاون در خاش اظهار داشت: در مبحث پرداختی ها انتظار داریم سایر بانکها از عملکرد این بانک الگو برداری کنند.
فرماندار خاش بر اهمیت پیگیری طرح ها، رفع نواقص با همکاری و مشورت مدیران، کارشناسان بانکها و دستگاههای اجرایی تاکید کرد و افزود: از فرصت در اختیار باید بیشترین بهره را بگیریم و زمینه برای حمایت از طرح های اشتغالزا باید تسهیل شود.
یوسفی گفت: اجرای طرح های اشتغالزایی در محل های پیش بینی شده و افزایش نظارت ها باید مورد توجه متولیان باشد.
احمد جمشیدزهی رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی خاش نیز با اشاره به اینکه این شهرستان در مبحث طرح های ارسالی به بانک رتبه چهارم را دارد و تاکنون حدود 1200 طرح ارسالی به بانک داشته ایم افزود: از مجموع 485 طرح مصوب 420 طرح پرداختی با مبلغ 250 میلیارد ریال بوده و 706 طرح در دست بررسی بانکهاست که اهتمام جدی بانکها و دستگاه های اجرایی برای حل مشکلات، تسهیل و روان سازی در پرداخت ها و رفع مغایرتها ضروری است.

 

انتهای پیام/

 

 

 

۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید