اخبار

تاکید بر طرح، تصویب و صدور مجوز احداث بیمارستان تخصصی تامین اجتماعی ایرانشهر

تاکید بر طرح، تصویب و صدور مجوز احداث بیمارستان تخصصی تامین اجتماعی ایرانشهر
رییس مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان در دیدار با محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار تسریع در طرح، تصویب و صدور مجوز احداث بیمارستان تخصصی تامین اجتماعی ایرانشهر در هیات امنا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ امینی فرد در این دیدار با اشاره به آمار بالای بیمه شدگان تامین اجتماعی مرکز و جنوب استان و فقدان مراکز تخصصی درمانی و ضرورت ارائه خدمات مطلوب حوزه سلامت به این افراد، خواستار تسریع  در طرح، تصویب و صدور مجوز احداث بیمارستان تخصصی 96 تختخوابی تامین اجتماعی جنوب استان با مرکزیت ایرانشهر در هیات امنا وافزودن اعتبار آن در لایحه بودجه سال 98 شد.

وی با اشاره به کم برخوردار بودن منطقه، بر ضرورت تخصیص سبد غذایی ویژه برای خانواده های نیازمند و تحت پوشش نهادهای حمایتی استان تاکید کرد.

امینی فرد به وجود مزیت های منحصر به فرد استان در برخی محصولات کشاورزی، مواد معدنی هم اشاره کرد و خواستار سرمایه گذاری شرکت های وابسته به سازمان تامین اجتماعی در منطقه شد.

نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر با اشاره به کمبود پرسنل مورد نیاز ادارات و سازمان های تابعه ی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان، خواستار صدور مجوز جذب ویژه، تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای قراردادی، توسعه و تجهیز مراکز درمانی و نیز توسعه ی مراکز فنی و حرفه ای با هدف مهارت آموزی به افراد جویای کار شد.

وی همچنین در این دیدار بر ضرورت احداث مرکز رفاهی و خدماتی کارگران مرکز و جنوب استان به منظور ارائه خدمات رفاهی به خانواده عظیم و پرتلاش کارگری تاکید کرد.

 

انتهای پیام/

۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید