اخبار

آغاز دور جدید توزیع سبد کالا در سیستان و بلوچستان

آغاز دور جدید توزیع سبد کالا در سیستان و بلوچستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از آغاز دومین دور توزیع سبد کالا ویژه مددجویان نهادهای حمایتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده با بیان اینکه دومین دور توزیع سبد کالا همزمان با سراسر کشور در استان آغاز شده است، افزود: در این دوره 130 هزار و 200 خانوار تحت پوشش نهادهای حمایتی مشمول دریافت سبد کالا هستند.

وی گفت: از این تعداد 91 هزار خانوار متعلق به کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و مابقی مددجویان بهزیستی و موردی بهزیستی هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ارزش مادی این سبد غذایی را برای خانواده 5 نفره، 130 هزار تومان و برای خانوار 6 نفر و بالاتر145 هزار تومان اعلام کرد و افزود: مشمولان می توانند به تناسب اعتبار اختصاص یافته در کارت یارانه سرپرست خانوار نسبت به دریافت آن اقدام کنند.

جهاندیده گفت: مردم برای دریافت بسته‌های غذایی خود می‌توانند به فروشگاه‌های زنجیره‌ای همچون رفاه،‌ اتکا، افق کوروش، شهروند و تعاونی های محلی مراجعه کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه این سبد کالایی شامل اقلامی نظیر گوشت قرمز،‌ گوشت مرغ،‌ برنج،‌ تخم مرغ، ماکارانی،‌ حبوبات،‌ لبنیات،‌ روغن، خرما و رب است افزود: شهروندان این بسته‌های غذایی را می‌توانند از فروشگاه‌های تحت قرارداد وزارت رفاه خریداری کنند و محدودیتی در انتخاب کالا ندارند.

جهاندیده همچنین تاکید کرد: تمامی فروشگاههای تحت قرارداد بایستی بدون دریافت هیچ نوع کارمزدی نسبت به تحویل کالای مورد تقاضای مشمولین به ارزش مجموع تراکنش های انجام شده اقدام کنند.

 

انتهای پیام/

 

۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید