اخبار

بازدید مدیر کل تعاون استان و جمعی از کارشناسان بانکهای عامل از پروژه 256 واحد مسکن مهر فرهنگیان ناحیه 1 زاهدان

بازدید مدیر کل تعاون استان و جمعی از کارشناسان بانکهای عامل از پروژه 256 واحد مسکن مهر فرهنگیان  ناحیه 1 زاهدان
صبح روز سه شنبه مورخ 14/4/90 مدیر کل تعاون استان به اتفاق جمعی از مسئولین و کارشناسان بانک مسکن استان و مهندسین ناظر از پروژه 256 واحدی مسکن مهر فرهنگیان ناحیه 1 زاهدان واقع در مهر شهر زاهدان بازدید نمودند. مدیر کل تعاون استان در جمع بازدید کنندگان گفت با عنایت به اینکه استان سیستان و بلوچستان در ردیف 5 استان برتر مسکن مهر کشور قرارداد ضرورت دارد مهندسین ناظر با تلاش مضاعف پروژه های مسکن مهر را با استانداردها ی قابل قبول نظارت کنند و اصل مقام سازی را الگو کار خود قرار دهند تا در روند اقدامات رو به جلو دچار نگرانی نشوند.

بازدید مدیر کل تعاون استان و جمعی از کارشناسان بانکهای عامل از پروژه 256 واحد مسکن مهر فرهنگیان  ناحیه 1 زاهدان

 

صبح روز سه شنبه مورخ 14/4/90 مدیر کل تعاون استان به اتفاق جمعی از مسئولین و کارشناسان بانک مسکن استان و مهندسین ناظر از پروژه 256 واحدی مسکن  مهر فرهنگیان ناحیه 1 زاهدان واقع در مهر شهر زاهدان بازدید نمودند.

مدیر کل تعاون استان در جمع بازدید کنندگان گفت با عنایت به اینکه استان سیستان و بلوچستان در ردیف 5 استان برتر مسکن مهر کشور قرارداد  ضرورت دارد مهندسین ناظر با تلاش مضاعف پروژه های مسکن مهر را با استانداردها ی قابل قبول نظارت کنند و اصل مقام سازی را الگو کار خود قرار دهند تا در روند اقدامات رو به جلو دچار نگرانی نشوند.

وی خطاب به مجریان و مدیران عامل تعاونیها افزود باید مسائل مربوط به ساخت و ساز برای اعضاء شفاف سازی شود و به نقطه نظرات اعضا به طور کامل رسیدگی و احترام بگذارند

 مدیر کل تعاون گفت سیستان و بلوچستان به لحاظ بعد مسافت نسبت به سایر استانها از نظر حمل و جابه جایی مصالح ساختمانی قطعاً هزینه بیشتری را متحمل خواهند شد که انتظار میرود با مدیریت خوب مدیران تعاونیها این هزینه ها به حداقل برسد.

طاهری با اشاره به این که اکثر پروژه های مسکن مهر مراحل سفت کاری را انجام داده اند و در شرف انجام مراحل نازک کاری پروژه ها می باشند افزود ضرورت ایجاب می کند نهایت سعی و دقت را در این مرحله انجام دهند .

در ادامه محمد ستوده مدیر عامل مدیر عامل تعاونی مسکن مهر فرهنگیان ناحیه 1 زاهدان  ضمن خیر مقدم به بازدید کنندگان گفت این پروژه در نیمه دوم سال 1388 در زمینی به مساحت 700/17 متر مربع با تعداد 256 واحد و زیر بنا 31600 متر مربع احداث گردیده که علی رغم مشکلات موجود شاهد پیشرفت فیزیکی 65 درصدی پروژه میباشیم .

وی افزود میانگین آورده اعضا یکصد میلیون ریال و تسهیلات تخصصی به هر واحد 200 میلیون ریال می باشد.

مدیر عامل تعاون مسکن زیر بنا هر واحد مسکونی را با احتساب مشاعات 123 متر مربع و بنای مفید هر واحد را 87 متر مربع اعلام کرد.

وی افزود در صورت همکاری بانک مسکن مبنی پرداخت به موقع تسهیلات تا پایان سال کلیه واحد ها تکمیل و تحویل اعضا خواهد شد.

مسئول روابط عمومی

محمود بختیاری

۱۵ تیر ۱۳۹۰ ۱۳:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید