اخبار

اجرای بیش از 120 برنامه به مناسبت هفته تعاون در سیستان و بلوچستان

اجرای بیش از 120 برنامه به مناسبت هفته تعاون در سیستان و بلوچستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: از 10 لغایت 16 شهریور که با عنوان هفته تعاون نامگذاری شده است، بیش از 120 برنامه در نقاط مختلف این استان به همین مناسبت برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود: غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدا در سراسر استان، افتتاح نمایشگاه عرضه مستقیم کالا، رژه ناوگان تعاونی های حمل ونقل، نشست تخصصی تحلیل و بررسی توانمندی های بخش تعاون، اهدای خون و دیدار با خانواده معزز شهدا بخشی از این برنامه هاست.

وی از برگزاری همایش تجلیل از برگزیدگان سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان با حضور مسئولان کشوری و استانی در این هفته خبر داد و گفت: بیش از 653 تعاونی برای حضور در این جشنواره ثبت نام کرده اند که پس از طی مراحل ارزیابی و داوری های تخصصی از این تعاونی ها، برگزیدگان در روز چهارشنبه هفته ی جاری معرفی و تجلیل خواهند شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همچنین توجه به فرهنگ کار جمعی و گروهی، اشاعه و ترویج فرهنگ تعاون و شناسایی و معرفی الگوهای برتر تعاونی ها را از اهم اهداف برگزاری برنامه های هفته تعاون در سیستان و بلوچستان بیان کرد.

 

انتهای پیام/

۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید