اخبار

چهارمین کارگاه آموزشی طبقه بندی مشاغل در سیستان و بلوچستان برگزار شد

چهارمین کارگاه آموزشی طبقه بندی مشاغل در سیستان و بلوچستان برگزار شد
معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: چهارمین کارگاه آموزشی طبقه بندی مشاغل در سال 97، به مدت سه روز در این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ امید آذرنگ افزود: این دوره آموزشی با حضور 43 نفر از مدیران شرکت های خدماتی سراسر استان به مدت 18 ساعت برگزار شد.

وی طرح‌های طبقه بندی مشاغل در کارگاه ها را اولین ضابطه مدرن در زمینه اجرای ارزشیابی مشاغل در کارخانجات دانست و گفت : واحد های مشمول قانون کار که دارای حداقل 50 نفر کارگر مشمول قانون کار (اعم از موقت و دائم) باشند الزاما مشمول اجرای طرح طبقه بندی مشاغل هستند.

معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را ارتقاء سطح دانش شرکت‌کنندگان عنوان کرد و افزود: آشنایی با قوانین و مقررات مرتبط با موضوع طبقه‌بندی مشاغل، وظایف اعضای دائمی کمیته طبقه‌بندی مشاغل، مفاد دستورالعمل اجرایی طرح، نحوه ضوابط مربوط به فوق‌العاده جذب و مزایای پست و الزامات اجرای طرح ارزشیابی و طبقه‌بندی مشاغل در کارگاه‌های تحت پوشش از دیگر اهداف این دوره است.

انتهای پیام/

۲ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید