اخبار

استقبال چشم گیر تعاونی های سیستان و بلوچستان ازجشنواره تعاونی های برتر

استقبال چشم گیر تعاونی های سیستان و بلوچستان ازجشنواره تعاونی های برتر
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: 653 تعاونی این استان برای حضور در سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر ثبت نام کردند که این آمار بیانگر رشد دو برابری حضور تعاونی ها در این جشنواره به نسبت سال گذشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده افزود: این تعاونی ها در 25 گرایش همچون کشاورزی، خدمات، صنعت و معدن، مسکن، زنان، مرزنشینان، دهیاری، صنایع دستی، حمل و نقل و تعاونی های دانش بنیان فعالیت می کنند.

وی خاطر نشان کرد: بیشترین تعداد تعاونی های ثبت نام شده درجشنواره به ترتیب در گرایش های خدماتی، کشاورزی و تامین نیاز مصرف کنندگان بوده است.

 مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برخورداری از تراز مالی مثبت، وجود کمترین میزان نارضایتی از تعاونی، مدیریت مشارکتی، دارا بودن استاندارد های لازم در ساختار و اداره تعاونی، و برخورداری از حد مطلوب و مناسب خدمات و تولید را از ویژگیهای مهم تعاونی ها برای شرکت در سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر بیان کرد.

جهاندیده همچنین افزود: پس از بررسی های لازم از سوی تیم داوری این جشنواره، تعاونی های برتر از مجموع تعاونی های شرکت کننده انتخاب و در هفته ی تعاون سال جاری از آنها تجلیل می شود.

 

انتهای پیام/

۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید