اخبار

انعقاد قرارداد 31 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در سیستان و بلوچستان

انعقاد قرارداد 31 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در سیستان و بلوچستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: تا کنون 31 میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح اشتغال روستایی در استان میان متقاضی و بانک های عامل انعقاد قرارداد شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده با بیان این مطلب افزود: از مجموع 650 میلیارد تومان اعتبار تخصیصی در قالب طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری به این استان، تا کنون 470 میلیارد تومان تخصیص یافته است.
وی اظهار داشت: 50 درصد این اعتبارات در اختیار بانک کشاورزی و 50 درصد باقی مانده در اختیار پست بانک، بانک توسعه تعاون و صندوق کارآفرین امید سیستان و بلوچستان قرار گرفته است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: درخواست چهار هزار و 696 طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری از سیستان و بلوچستان در سامانه کارا ثبت شده که بیشترین آن از زابل و کمترین قصرقند بوده است.
جهاندیده افزود: 505 طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری به بانک های عامل سیستان و بلوچستان معرفی شده که 166 مورد برگشت خورده و 339 طرح نیز در دست بررسی بانک ها قرار دارد.
وی تاکید کرد: با توجه به تاکیدات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار سیستان و بلوچستان باید در 2 ماه باقی مانده تا زمان اتمام فرصت استفاده از طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری زمینه افزایش جذب این تسهیلات در استان فراهم شود.

 

انتهای پیام/

۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید