اخبار

پایان شهریور ماه، آخرین مهلت استفاده از تسهیلات اشتغال روستایی در سیستان و بلوچستان

پایان شهریور ماه، آخرین مهلت استفاده از تسهیلات اشتغال روستایی در سیستان و بلوچستان
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغال روستایی در استان سیستان و بلوچستان می توانند تا پایان شهریور ماه امسال فرایند ثبت طرح در سامانه کارا و دریافت تسهیلات را پیگیری کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ سید حمید کلانتری با حضور در بخش گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی هامون با اشاره به اختصاص 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات کم بهره برای رونق اشتغال در روستاهای کشور افزود: از این میزان 5/46 دهم درصد به سیستان و بلوچستان اختصاص یافته است که امیدواریم در فرصت باقیمانده با شتاب بیشتر و موثرتری به متقاضیان پرداخت شود.

وی با تاکید بر اینکه طرح هایی می توانند مشمول دریافت تسهیلات شود که اشتعالزا باشد گفت: بخش هایی نظیر کشاورزی، صنعت و معدن و صنایع دستی و گردشگری فرصت مناسبی برای استفاده از تسهیلات و ایجاد شغل هستند.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به حمایت های این وزارتخانه از تعاونی ها گفت: بطور کلی توانمندسازی شرکت های تعاونی، مدیران و اعضای هیات مدیره آنها و اتصال شبکه ای تعاونی ها بصورت زنجیره ی بهم پیوسته در زمره حمایت ها محسوب می شود.

کلانتری از صید و صیادی، پرورش شتر و باغات پسته بعنوان اولویت هایی نام برد که تحت پوشش کار جمعی و تعاون، می تواند در اشتغالزایی و ایجاد اشتغال در منطقه مورد توجه قرار گیرد.

 

انتهای پیام/

۲۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید